Get Adobe Flash player
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Msze Święte

NIEDZIELA:

830

1000

1130

(z udziałem dzieci i młodzieży)

1800

  

DNI  POWSZEDNIE:

700 i 1800

 

Kancelaria parafialna

PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI

1600 - 1700

Nabożeństwa majowe

Codziennie

o 17:30 

majowe

 

 

Czytania liturgiczne

slowo na dzis fwkec560

II Synod diecezjalny

Logo synodu

Księża

Proboszcz - ks. Leszek Karpiuk - ustanowiony 28.08.1993

Wikariusze:

ks. Ryszard Fudala 25.08.1996 - 26.08.2000
obecnie proboszcz par. NSPJ w Siedlisku

ks. Zbigniew Witka-Jeżewski 26.08.2000 - 18.12.2002
obecnie proboszcz par. św. Józefa w Połczynie-Zdroju

ks. Dariusz Stachula 26.08.2000 - 27.08.2003
obecnie wikariusz par. NMP Wspomożycielki Wiernych w Pile

ks. Mirosław Banasiak 28.08.2003 - 25.08.2006

ks. Krzysztof Orłowski 26.08.2006 - 25.08.2009
obecnie wikariusz par. Wniebowzięcia NMP w Tucznie

ks. Roman Sypniewski 26.08.2009 - 24.08.2010
obecnie wikariusz par. NSJ w Słupsku

ks. Jacek Rogowski 25.08.2010 - 23.08.2013
obecnie wikariusz par. Narodzenia NMP w Białogardzie

ks. Jacek Zdoliński 24.08.2013 - 22.12.2016
obecnie wikariusz par. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku

ks. Marcin Górski ustanowiony 26.08.2017

Copyright © 2019. Parafia Miłosierdzia Bożego  Rights Reserved.